Usługi ślusarskie

Proponujemy profesjonalne rozwiązania do urządzenia miejsc pracy na halach, magazynach i warszatach.

Jesteśmy konstruktorami i wykonawcami stołów warsztatowych z różnych materiałów w zależności od roli jaką mają pełnić:
ze stali, aluminium, drewna oraz tworzyw sztucznych. Nasze stoły, jak i systemy konstrukcyjne są zarówno funkcjonalne, ergonomiczne i estetyczne. Na życzenie klienta pokrywamy blaty stołów gumą o specjalnych właściwościach (np. olejoodporną, kwasoodporną, ognioodporną), cynkujemy blaty stalowe, a blaty drewniane pokrywamy specjalnym środkiem zabezpieczającym. Nasze stoły są konstrukcjami spawanymi lub skręcanymi, co pozwala na ich szybki montaż i demontaż. Oferujemy stoły stacjonarne, umocowane do podłoża za pomocą kotew, a także stoły mobilne wyposażone w zestawy kołowe.

Na życzenie klienta, w miarę możliwości, wydajemy certyfikaty CE oraz ATEX. Wykonujemy stanowiska do obróbki materiałów wybuchowych (np. aluminium). Wykorzystujemy do budowy materiały antyelektrostatyczne, certyfikowane przeciwwybuchowo z atestem EX.

Nasze szafy warsztatowe są uniwersalnym rozwiązaniem dla organizacji miejsca pracy na hali produkcyjnej, warsztacie, sklepie itp. Zapewniają bezpieczne i uporządkowane przechowywanie narzędzi, dokumentów i innych przedmiotów.

Do konstrukcji szaf używamy sprawdzonych materiałów, które dobieramy pod indywidualne zamówienie klienta. Szafy malujemy trwałymi farbami proszkowymi, których kolor wybiera klient. Istnieje możliwość zamontowania zamków w drzwiach szafy.

Oferujemy także możliwość umieszczenia oznakowań na szafach, opisujących np. ich zawartość. Proponujemy zarówno szafy stacjonarne z nóżkami podklejonymi gumą antypoślizgową oraz szafy mobilne na kółkach. Wymiary, rodzaj materiału, kolor, ilość drzwiczek, półek, szuflad, czy pojemników ustalamy indywidualnie z klientem.

Oferujemy różnego rodzaju rozwiązania techniczne polegające na jak najlepszym dostosowaniu pojemników i palet transportowych do skrzyń, które mają być nimi transportowane.

Przeprowadzamy modyfikacje pojemników transportowych poprzez zmianę ich rozmiarów, a także poprzez wmontowywanie do nich separatorów, dzięki którym przewożone w nich przedmioty są maksymalnie chronione przed wszelkimi uszkodzeniami. Optymalizujemy sposób rozmieszczania komponentów i ich ciężar przypadający na dany pojemnik. Oferujemy różnego rodzaju konstrukcje oraz modyfikacje i modernizacje palet transportowych i pojemników.

Prowadzimy również renowację używanych palet poprzez ich oczyszczenie, pomalowanie i zabezpieczenie specjalnymi środkami przed korozją. Rodzaj prac jakie mają by wykonane oraz maksymalną moc, przerobową ustalamy indywidualnie, w zależności od zamówienia klienta.

Zajmujemy się projektowaniem, budową i modernizacją różnego rodzaju wózków transportowych

Wózki transportowe, które wykonujemy, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, biorąc pod uwagę gabaryty, masę, kształt oraz wolumen przewożonych towarów. Kładziemy nacisk na zabezpieczenie transportowanych komponentów poprzez wyposażenie wózka w odpowiednie bariery, ranty lub blokady, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa osób pracujących przy wózkach. Ponadto produkowane przez nas wózki oznaczamy tabliczkami znamionowymi, które informują pracownika o masie własnej oraz dopuszczalnym obciążeniu.

Nasze wózki wyposażamy w ergonomiczne uchwyty. Nasze wózki wykonujemy z profili aluminiowych, systemów rurowych skręcanych lub stalowe- spawane.

Świadczymy usługi wykonywania elementów wg indywidualnego projektu ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych.

Wykonujemy usługi:

  • cięcie (urządzenia CNC),
  • toczenia (analogowe lub CNC),
  • wiercenia,
  • frezowania (analogowe lub CNC),
  • szlifowania,
  • elektrodrążenia,
  • montażu,
  • kontroli,
  • spawania (MIG/MAG, TIG).

Robimy przekładki, które służą do zabezpieczania komponentów przed otarciem, zarysowaniem i zabrudzeniem podczas transportu. Projektujemy i wykonujemy elementy, które ze względu na swój kształt czy właściwości nie są dostępne na rynku, a których realizacja wg nas jest możliwa. Mając do dyspozycji doświadczoną kadrę oraz dostęp do wszystkich wymienionych technik, jesteśmy w stanie podjąć się wszelkiego rodzaju zleceń. Ocenę wykonalności projektu, potrzebne materiały oraz wycenę powstałego przedmiotu przedstawimy w ofercie wstępnej.

Dbając o kompleksowość naszych usług podejmujemy niemalże każde wyzwanie korzystając z eksperckiej wiedzy i doświadczenia naszych współpracowników.