Transport maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych

Firmom, które przenoszą swoją siedzibę lub reorganizują pracę zakładu oferujemy swoją pomoc przy bezszkodowym, przenoszeniu, transporcie, montażu i demontażu linii produkcyjnych, maszyn i pojedynczych stanowisk.

Świadczymy usługi relokacji maszyn, urządzeń, a także całych linii produkcyjnych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, przemieścimy maszyny wewnątrz firmy, jak również we wskazane miejsce w kraju i za granicą.
Wykorzystując doświadczenie i kompetencje naszych pracowników oraz specjalistyczny sprzęt, relokacja odbywa się w sposób bezproblemowy i niezakłócający produkcji w zakładzie.

Nasi klienci, wysyłając maszyny po za granicę, nie muszą martwić się o konieczne pozwolenia- my zajmiemy się również wszelkimi formalnościami. Do transportu maszyn używamy sprawdzonego i certyfikowanego sprzętu jak:

  • wózki jezdniowe,
  • wózki widłowe,
  • rolki transportowe,
  • dźwigi,
  • naczepy,

Sprzęt obsługiwany jest przez wykwalifikowanych operatorów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. Przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych zabezpieczamy maszyny plandekami i folią stretch.

Przewożone sprzęty zabezpieczamy w zależności od rodzaju, zwracając szczególną uwagę na delikatne urządzenia.
Świadczymy usługi demontażu linii produkcyjnych, wymagające takich prac jak odłączenie instalacji hydraulicznych, pneumatycznych oraz chłodziw.

W skład czynności demontażowych wchodzą m.in.

  • demontaż oświetlenia i instalacji elektrycznej, który polega na rozmontowaniu kloszy, ram oraz odłączeniu i zabezpieczeniu kabli na długości linii,
  • rozbiórka podestu, która opiera się na wykręceniu lub ścięciu kotew, wyciągnięciu podestu w wyznaczone miejsce odkładcze oraz zrównaniu wystających śrub z poziomem posadzki,
  • rozbiórki przenośników i obrotnic oraz podajników bocznych polegające na rozmontowaniu i przeniesieniu elementów przenośnika w wyznaczone miejsce oraz zabezpieczeniu ostrych krawędzi. Jesteśmy w stanie przewieźć każdą maszynę w wyznaczone miejsce, według warunków ustalanych przy sporządzaniu oferty wstępnej.

Dbając o kompleksowość naszych usług podejmujemy niemalże każde wyzwanie korzystając z eksperckiej wiedzy i doświadczenia naszych współpracowników.