Sprzątanie

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem powierzchni specjalnych, bardzo zabrudzonych, których oczyszczanie wymaga użycia odpowiednich maszyn i środków.

Dysponujemy opracowanymi metodami, których zastosowanie gwarantuje skuteczne pozbycie się różnych zabrudzeń oraz zabezpieczenie powierzchni przed kolejnymi zabrudzeniami.

Do sprzątania, oprócz standardowego wyposażenia, używamy specjalnych maszyn takich jak myjki ciśnieniowe, czy młoty pneumatyczne i elektryczne. Środki, które stosujemy są nieszkodliwe dla zdrowia i nie zmieniają fabrycznych właściwości sprzątanych struktur. Oczyszczamy powierzchnie z zaschniętych farb, olejów, smarów, szlamu i kurzu. Sortujemy i wyrzucamy zużyte materiały wykorzystane podczas sprzątania oraz odpady, które powstały w jego trakcie. Usługę sprzątania świadczymy w dogodnym, umówionym terminie, po wcześniejszym zobaczeniu miejsca.

W zależności od rodzaju zabrudzenia proponujemy odpowiednie według nas rozwiązanie, przy sporządzaniu oferty wstępnej.
Nasi pracownicy wykonują usługę zgodnie z zasadami BHP i regulaminem firmy.

Oprócz sprzątania powierzchni specjalnych zajmujemy się sprzątaniem wysokich hal i myciem okien z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego.

Oferujemy zamiatanie ścian i sufitów dużych hal, a także regałów wysokiego składowania. Proponujemy również alpinistyczne mycie okien, doczyszczanie ram, ściąganie folii i taśm ochronnych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług wykorzystujemy sprawdzony i profesjonalny sprzęt, spełniający normy europejskie, posiadający wymagane certyfikaty, np. rusztowania, podnośniki, liny, zwyżki. środki czyszczące, których używamy są nieszkodliwe dla środowiska i zdrowia ludzi. Nasi pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie pozwalające na pracę na wysokościach oraz niezbędne doświadczenie, aby usługę tego typu wykonywać w bezpieczny i skuteczny sposób.

Dbając o kompleksowość naszych usług podejmujemy niemalże każde wyzwanie korzystając z eksperckiej wiedzy i doświadczenia naszych współpracowników.