Rozwiązania logistyczne

Shunting operations to usługa związana z szybkim i bezpiecznym rozładunkiem i załadunkiem naczep.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie logistyki wewnętrznej przedsiębiorstw.
Pomagamy odpowiednio zaplanować przepływ towarów i informacji oraz dbamy o właściwy dobór urządzeń i systemów.

Wybieramy najdogodniejsze rozwiązania wg indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnego systemu składowania i transportu oraz przygotowujemy projekt w oparciu o zebrane pomiary.

Świadczymy usługi shuntingowe, polegające na przetaczaniu pełnych naczep z pól wyznaczonych na zewnątrz firmy do wnętrza hali. Następnie towar jest rozładowywany, a naczepa jest przygotowywana do wywiezienia towarów eksportowanych i przetaczana na miejsce przeznaczone do jej zabrania z firmy. Proces shuntingu znacznie obniża koszty spedycji, maksymalnie skracając czas oczekiwania na odbiór towaru. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych firm produkcyjnych, które nie posiadają wystarczającej powierzchni parkingowej, czy magazynowej. Do operacji shuntingu używamy specjalnych ciągników terminalowych, np. SISU, TERBERG, które posiadają wszelkie potrzebne zaświadczenia potwierdzające ich dobry stan techniczny. Ciągniki obsługują nasi uprawnieni i wykwalifikowani pracownicy. Usługę shuntingu świadczymy zarówno krótkoterminowo jak i przez dłuższy okres czasu. Wszelkie dodatkowe informacje, takie jak wymiar czasu pracy, pokrywanie kosztów paliwa ustalane są z klientem indywidualnie.

Dbając o kompleksowość naszych usług podejmujemy niemalże każde wyzwanie korzystając z eksperckiej wiedzy i doświadczenia naszych współpracowników.