Kontakt

Biuro

WJ MARINE ENGINEERING
biuro@wjmarine.pl
+48 71 313 32 29

Kierownik Projektów i Logistyki

Ewelina Florek
e.florek@wjmarine.pl
+48 728 730 906

Doradca Handlowo- Techniczny

Krystian Fabiniak
krystian.fabiniak@wjmarine.pl
+48 664 339 421

Kierownik działu konstrukcyjnego

Michał Szewc
m.szewc@wjmarine.pl
+48 692 759 165

Konstruktor

Kamil Oleksy
kamil.oleksy@wjmarine.pl
+48 729 149 906

Kierownik produkcji

Lech Zagrobelny
+48 798 872 652

Menager ds. Handlu i Reklamy

Agnieszka Szewc
a.szewc@wjmarine.pl
+48 500 026 479

W.J. MARINE ENGINEERING POLAND SP. Z O.O.

55-220 Miłoszyce
ul. Wrocławska 33 D

Adres do faktur
ul. Inżynierska 3,

55-221 Jelcz-Laskowice

NIP: 912-183-56-36
REGON: 020789414